چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره راهبردهای ما بیشتر بدانید

فروشکده فعالیت خود را از سال 1401 آغاز کرده و هدف آن آماده سازی بستری مناسب برای خرید و فروش اقلام کالایی مورد نیاز هموطنان عزیز بوده مخصوصا در زمان بیماری همه گیر کرونا که امکان حضور شهروندان در اماکن عمومی و فروشگاهها محدود کرده است خرید آسان و امن از فروشکده پیش از پیش مهم میرسد.

فروشکده نه تنها بستری مناسب برای خریداران که برای فروشندگان نیز میباشد .

تیم ما بر آنست تا هر چه تمامتر در جهت ایجاد محیطی زیبا و امن در فروشگاه اینترنتی فروشکده فراهم بیاورد پس با خیال راحت خرید و فروش خود را انجام دهید.

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

1550
ارسال رایگان

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

2805500
کیلومتر طی شده

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

9656
فروشنده فعال
از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از همکاران ما

چگونه می توانید با ما همکاری کنید

با فروشگاه ما به راحتی بفروشید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

shopping-store
از همه جا بفروشید

از همه جا بفروشید

timer
ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست

ecommerce
معرفی محصولات شما

در دسترس باشید

delivery-truck
ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان