چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره راهبردهای ما بیشتر بدانید

بازار آنلاین فروشکده فعالیت خود را از سال 1401 آغاز کرده و هدف آن آماده سازی بستری مناسب برای خرید و فروش اقلام کالایی مورد نیاز هموطنان عزیز بوده مخصوصا در زمان بیماری همه گیر کرونا که امکان حضور شهروندان در اماکن عمومی و فروشگاهها محدود کرده است خرید آسان و امن از فروشکده پیش از پیش مهم میرسد.

فروشکده نه تنها بستری مناسب برای خریداران که برای فروشندگان نیز میباشد .

تیم ما بر آنست تا هر چه تمامتر در جهت ایجاد محیطی زیبا و امن در فروشگاه اینترنتی فروشکده فراهم بیاورد پس با خیال راحت خرید و فروش خود را انجام دهید.

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

0
سفارش موفق

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

0
ارسال رایگان

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

0
کیلومتر طی شده

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

0
فروشنده فعال
از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از همکاران ما

چگونه می توانید با ما همکاری کنید

با فروشگاه ما به راحتی بفروشید

جهت شروع نیاز هست که در سایت ثبت نام نموده سپس از قست حساب کاربری من به داشبورد فروشندگان رفته و مشخصات و تنظیمات مربوط به غرفه مجازی خود را تکمیل نمایید.

در مورد نحوه تکمیل مراحل می توانید با شماره پشتیبان در سایت یا از طریق واتساپ در سایت با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید و راهنماییهای لازم را دریافت نمایید.

بعداز تکمیل غرفه محصولات خود را در غرفه گذاشته و میتوانید لینک محصولات یا لینک غرفه خود را در پیج اینستاگرام یا تلگرام خود بگذارید تا مشتریان فضای مجازی نیز با کلیک بر روی لینک شما وارد غرفه شما شده و محصول را خریداری نمایند.

حتی میتوانید با چاپ بنر یا پرینت کاغذ آ4 یا آ3 و چسباندن آن بر روی شیشه مغازه یا فروشگاه فیزیکی خود غرفه خود را تبلیغ و در معرض دید مشتریان فیزیکی خود قرار دهید.

 

shopping-store
از همه جا بفروشید

از همه جا بفروشید

timer
ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست

ecommerce
معرفی محصولات شما

در دسترس باشید

delivery-truck
ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان